MTS Okna i drzwi

Nasze referencje

Na początku podchodziłem sceptycznie do pomysłu zakupu polskich okien. Zdecydowałem sie i okazało sie to strzałem w 10. Świetna jakość za przystepną cenę.

Mark Johnson

Chcieliśmy sie z mężem wprowadzić do nowego mieszkania. Panowie z MTS bardzo nam pomogli w wyborze i już po miesiącu mieliśmy nowe okna!

Din Haddon

O nas

MTS Okna jest rodzinną firmą, która od lat prężnie działa na rynku Polskim oraz Belgijskim, wartości które wyznajemy staramy się również wcielać w życie prowadząc biznes. Produkty znajdujące się w naszej ofercie nie są przypadkowe, stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też współpracujemy tylko najlepszymi producentami. Zamawiając nasze okna, mogą państwo być pewni iż służyć one będą latami, zapewniając wam ciepło oraz bezpieczeństwo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nieszablonowe zamówienia, nie stanowią dla nas wyzwania. Nasi przedstawiciele z chęcią pomogą Państwu w wyborze materiałów oraz wzorów, służąc fachową poradą, pomiarów dokonujemy bezpośrednio u klienta w domu, a wycena jest całkowicie bezpłatna. Nowe ekologiczne okna pozwalają zaoszczędzić energię przez co nasz świat staje się trochę bardziej zielony....